Zoute pretzels
Vind je pretzels heerlijk? Dan weet je dit recept sowieso te waarderen. Hiermee maak je namelijk zelf overheerlijke pretzels klaar. Helemaal niet ingewikkeld, wel vergt het wat geduld. Het deeg moet namelijk 2x rijzen, maar echt, dit is het zeker waard. Heerlijk als tussendoortje of om te serveren met een brunch bijvoorbeeld. Smullen!
Voorbereidingstijd: 30 min | Rijstijd: 60 min + 15 min | Oventijd: 15 min
Heb jij alles in huis om dit heerlijke recept (en nog veel meer lekkers) te maken en te serveren? Denk hierbij aan goede messen, mooi servies en de fijnste pannen. Wij hebben een paar van onze favoriete producten geselecteerd, zit er ook voor jou iets tussen?


Foody.nl is voor foodies dé ideale plek om inspiratie op te doen. Foody biedt toegang tot alle recepten en blogs van de beste Nederlandse foodbloggers. Door middel van handige zoekfilters, trends en specials maakt Foody.nl de recepten van de foodbloggers goed te doorzoeken en deelbaar.
Meer informatie
![]() |
Zo maak je een perfecte borrel... |
![]() |
Tijd voor ovenschotels! |
![]() |
Chocolade cookies met vulling... |